Я стояв далеченько і не міг бачити її повністю (хоча я, звичайно, її бачив. Навіть те, що я бачив, було чудово: гарні, стрункі ноги плавно переходили в її вузьку талію, її коротеньке платтячко трохи обтягують її чарівну фігурку. Через просвечивающиеся плаття мені було видно її ліфчик, що закриває два чарівних горбка (а може і вату? Про я не вірив у це). Я також бачив її чудову шию з чудово проглядатися кулончик, її дивовижні ручки, закінчувалися витонченими пальчиками .... Таня недавно приїхала у наш район (близько року тому). Коли я вперше побачив, що то не знайшов у ній нічого особливого, адже тоді я гуляв з дівчиною з паралельного класу, але далі пари поцілунків (та й то по пьяні) я від неї не добився. А мені хотілося спробувати, як це з справжньою жінкою, а не з власним кулаком! Тому я став придивлятися до старших дівчаткам, до того ж я знаходив їх більш привабливими: адже у них груди випирає, як у дорослих жінок (яких я з Льохою бачив в порнухи), круглі попки, приємно пестять погляд, і взагалі виглядали вони більш дорослими і бажаними. Танька мені сподобалася більше за всіх і сильний оргазм відео, як це часто буває - спочатку не помічаємо, а потім, так не помітно для себе, закохуємося в абсолютно звичайну людину, яка весь час поруч. Але я відволікся. Лінійка всі тривала, старшокласники тупо дивилися на директрису, об'ємисту жінку невизначених років, вимовляє урочисту промову. Майже всі з нетерпінням чекали, коли це закінчиться й можна буде відзначити останній дзвінок по справжньому. У тому, що це буде, я не сумнівався, і мені дуже хотілося потрапити на цю вечірку, з цілком зрозумілих причин. І в мене був шанс це здійснити: мої батьки поїхали у відрядження і повернуться тільки через тиждень! Нам з братом залишили пристойну суму на витрати і прекрасну чотирикімнатну квартиру.