Я практично не сумнівався, що цей лох потягне всю цю зграю до нас у квартиру, попередньо спробувавши мене куди-небудь відправити. Але навряд чи йому це вдасться, я буду битися до останнього! Лінійка тим часом закінчилася, і 11 класи поспішили до школи урочисто відзначити останній дзвінок. Від цього натовпу відокремився мій брат і підійшов до мене. - Які в тебе плани на вечір? - Ввічливо поцікавився він (коли це він був таким ввічливим зі мною!) Я зрозумів, до чого він хилить і, бажаючи роздратувати його, сказав: - Буду сидіти вдома, дивитися порнуху і дрочити. А що? - Це була моя коронна жарт. Я таким відповіддю не раз перекладав наша розмова в бійку, збиваючи його плани. Зараз я розумів, що він мене не чіпатиме, і тому з презирством дивився на нього. - А ти не міг би піти до свого товариша і подрочіть з ним, ні, краще вам просто з ним потрахаться? - Останні слова вирвалися в нього самі, і можна було б продовжувати сваритися з ним. Але тут я побачив гарні зелені очі очікувально дивляться на мене. Це були фото дівчат задом. Мені відразу перехотілося далі вередувати, і я сказав: - Якщо ти хочеш влаштувати вечірку, то, будь ласка, але якщо хочеш, щоб я нічого не казав батькам, то я залишаюся вдома. Йде? - (Це було круто!) Він задумався і сказав, що поговорить зі мною пізніше. Після чого він поспішив на урочисту вечерю, присвячений цій події.