Поспішила за ним, і Таня, а також і інші дівчата. Я дивився на те, як у них під сукнями рухалися в такт ходьби їх попки, і думав, покличе він мене чи ні? У квартирі На урочисту вечерю, на якому передбачалося всім нажратся разом з вчителями, мене не пустили, та я не дуже-то й прагнув. Знічев'я я попрямував додому, уявляючи, що я буду робити сьогодні ввечері. У тому, що брат мене покличе я не сумнівався - у нього просто не було вибору. Тому я розмірковував про те, як би мені підійти до Танька, адже це був мій єдиний шанс! Я й не помітив, витаючи в хмарах, як прийшов додому. Перекусивши, я попрямував до своєї кімнати. Вона являла собою щось незрозуміле: у кутку стояло ліжко, на якій могло б поміститися три - чотири людини під час статевого акту (прошу, звичайно, прошченія, за часте його згадка - гормони), перед ліжком стояв стіл з комп'ютером, де де-не-де по стінах висіли плакати всякого, незрозумілого навіть мені змісту, на стінках висіли шафки незрозумілого призначення (я в них нічого не зберігав - весь одяг "висіла" на стільцях, ліжках і т.д.), стать вистилав товстий килим (при бажанні на ньому можна було займатися любов'ю). Навколо стояв жахливий безлад, але мені це подобалося, і ніхто не міг змусити мене прибрати (навіть і не намагалися. Я пройшов до кімнати і ліг на ліжко. Ножіданно мене відвідала дивна думка: - "Якого кольору трусики на Танька?" Я почав уявляти її собі в різних позах, поступово її роздягаючи Секс у підлітковому віці. Шкода, що я тільки уявляв! Ці думки завели мене так далеко, що частина мого тіла почала жити своїм життям, поступово піднімаючись. Тут мене відвідала ще одна думка: - "А чи не зайнятися мені ...?" Тут я схопився, з нетерпінням включив видак, знайшов улюблену касету, яка, як і всі, ховалася в моєму секретному місці, за диваном, вставив і, як і очікував, побачив на екрані дівчину, схожу на Таньку (тому -то й улюблена касета, крім того, там був сюжет).