Вона почала роздягатися і мастурбувати. Тут до неї зайшов чоловік і, побачивши, що відбувається, дістав свій член (який був набагато більше мого) і вставив їй в кицьку. Дівчина, поглащения своїм заняттям, тільки зараз його помітила і, голосно скрикнувши, почала підлаштовуватися під його ритм. Чоловік усе прискорювався і прискорювався, і вона, постогнуючи, робила теж саме. Незабаром вони досягли вершини оргазму і закінчили. Скінчив і я, в черговий раз, забруднив стіну , яку періодично доводилося завішувати новим плакатом. Полежавши ще трохи, я прибрав своє господарство і вимкнув телевізор. Подивившись на годинник, я попрямував на кухню перекусити чого-небудь. Тут у вхідних дверях повернувся ключ, і в двері ввалився страшне чудовисько з "Сяйво" Стівена Кінга. Придивившись, я зрозумів, що це мій сраний братик побачив чорно білі фото дівчат. - Ну че мудак, береш мене на свою ебучей вечірку, - вирішивши не відкладати складні справи на потім, я пішов в атаку. - Ах ти малолітній піздюк! почав ставити мені свої підарастіческіе умови! - Ошелешено скрикнув він, трохи розтягуючи слова в кінці фрази, немов потихеньку наздоганяє сенс мого фрази. - Хулі ти хотів роспіздень, у твоєї дупи немає виходу! Погоджуйся і по ресче, поки я піду безкоштовно! - Так я, анітрохи його не боячись, продовжував наступати, намагаючись придушити його своїм натиском і нахабством. - Що? - Сторопів він від такого мого рішучого натиску, і навіть, як мені здалося, трохи злякався. - Ні, кому треба виїбати то довговолосі чудовисько - рокерша Олю. Не мені ж! - Я вирішив йти в атаку до кінця (неважливо чого, але якщо що, він би міг висловити всі свої претензії сьогодні ввечері, прямо на цьому місці)