До того ж він рухався ближче до своєї дівки, натякаючи на поебаться, попередньо потанцювавши. Через півгодини всі розпалившись, і над столом повис різний базар. Я відчув, що не розрахував свої сили і вірно качусь, до розмови з іхтіандром. А похую, я все одно буду пити. Своїм сильно окосевшім поглядом я дивився на оточуючих, і бачив, що вони теж трохи не в собі. Таня зняла з себе кофтину і залишилася в одному обтягуючому топіку. До неї почав клеїться який-То мудак з компанії брата, такий же потворний, як і він. Я, звичайно ж, не міг стерпіти це, у звичайних умовах, але зараз мені було все одно. Близько семи почалися заклики до танців, і незабаром, прибравши стіл, включили музон. Грала якась хуйня, з колекції мого брата. Більша частина присутніх, мабуть, розділяла моя думка, і незабаром заграв легкий танцювальний хаус. Я бачив усе це в глибокому трансі і хотів лише відпочити або потрахаться. Коли заграв медляк, моє тіло, розморені водяри, знайшло в собі сили піднятися, а голова запросила Таньку. Як не дивно вона погодилася на піхву секс дівчаток сіськи малолітки. Мені доводилося весь час зберігати рівновагу, що було не дуже непросто. Потанцювали недовго, вона запитала: - Сергій ти не п'яний? - Ні, а тобі тут подобається? - Це був найкращий відповідь, що я зміг придумати. Мій стан був все гірше й гірше: я майже не тримався на ногах, закуска починала свій недовгий шлях нагору, зображення стало мозаїчним, сила тяжіння пропала, звук більше не долинав. - Пробач, - пробурмотів я з останніх сил. - Мені треба вийти. Останні що я пам'ятаю - це солодкий смак її губ. Закривши очі, я поринув у вир мрій і фантазій. Хтось мене підхопив і кудись поніс - Блядь, йому погано! - Я говорив дітям не наливати! - Тягніть його в сортир, - все це долинало до мене через завісу алкоголю та іншої реальності. - І принесіть нашатир зі склянкою води.