Історія ця сталася в таборі «Зубренок» (хто живе в Білорусі, той знає). Це було два роки тому. Я тоді навчався в 9 класі. І ось до мене приходить директриса і каже: «поїдеш в« Зубренок »? Я подумав і сказав, що поїду. Мені взагалі-то не дуже хотілося їхати. Я ж не знав, що зі мною там відбудеться. Коли ми приїхали була гарна погода і стояла нестерпна спека, але через кілька днів настав справжній холод. У мене був не дуже таки хороший загін, в сенсі дівчат. Але було кілька і гарненьких. І ось я відразу почав діяти: з багатьма познайомився, в основному зі свого загону. Мені дуже подобалися дві дівчини: Поліна і Настя. Тоді я хотів зайнятися з ними сексом, але цьому не судилося збутися голі великі попи школярки фото. Я взагалі-то не гуляв ночами, боявся, раптом виженуть. Я вчився добре, і якби мене звідти вигнали, то мені була б «смерть» в школі. Ну тут мене щось підштовхнуло і я пішов до Поліни (вона мені здалося більш розкутою). Це було десь 12 ночі. Я був в одних шортах і все, звичайно, було ще нижню білизну. Я прийшов, ми з Поліною поговорили. Я почав її цілувати, руку засунув під трусики, але вона відвела мене і сказала: «Почекай, не сьогодні». Я так збудився, що ледве не скінчив.