Поцілунки переміщалися все нижче і нижче, поки я не поцілував її губи (статеві) Від цього вона ще більше напружилась, і почала злегка рухати стегнами в такт моїм рухам мови. Незабаром вона скінчила. - Так ти ще дитина - сказав я, знущаючись над нею. - Ну гаразд ми квити - відповіла вона, блаженно усміхаючись. Я помітив що, красива жінка гола, теж скінчила й лежала на дивані злегка розставивши ноги, так, що її лобок, прикритий тонкими волосинками, злегка випирають. Настя лягла поруч з нею. Мій член почав реагувати на те, що дві голі дівки лежать перед ним (і мною) і став повільно підніматися - Ну, як там щодо мине? - Запитав я у Насті - Ах ти, спокусник! ну ладно йди сюди. - Відповіла вона, махнувши рукою у бік ліжка. Я підійшов до ліжка збоку, і мій член, що стирчить опинився у неї в роті, чим вона і скористалася, захопивши його губами і, почавши ніжно водити язичком по голівці. Чомусь мені здалося, що вона робить це дуже професійно, хоча мені не робили ніколи таке. Настя вже розійшлася і не просто пестила мій член, а злегка заковтувала його, від чого у мене по тілу пробігали мурашки. Але це кльово! - Настя і мені залиш посмоктати, - подала голос Таня - Не, а я що буду робити? - Обурено відповіла Настя, не бажаючи ділиться. - Ну, давай удвох! - Запропонувала компроміс Таня. Таня лягла на Настю зверху і почала пестити мені його. Вже два язика облизували мені голівку, то, залазили під шкіру, то, випустивши його з рота, злегка торкалися вуздечки. Довго витримати цю солодку катування я не міг і через пару хвилин скінчив, обдавши їх потужним потоком сперми. Дівчата тим часом стали мокренька і почали пестити один одного. Я знесилений впав на ліжко, спостерігаючи як витончені пальчики Тані, добірно залазять у Настине піхву. Таня на цьому вирішила не зупинятися і, не припиняючи поцілунки, опускалася все нижче і нижче. Настя почала тихо стогнати, коли Таня своїм язичком, який тільки що злизував у мене з члена сперму, проникала в неї все глибше і глибше. Насті стогони ставали все голосніше і голосніше, поки не злилися в один довгий протяжний стогін. Її тіло напружилося, а між ніг вже натекло невелика калюжка з того, що Таня не встигла проковтнути. У мене знову встав і Таня, збуджена до межі, побачила це і накинулася на мене.