Я спробував ще раз, але у мене нічого не вийшло. На цьому ми й розійшлися. Я пішов у свою кімнату. Вона жила на 3 поверсі (корпус «Сонячний», для тих хто сумнівається в достовірності цієї розповіді). І ось я спускаюся. Мені залишилося пройти буквально полкорідора. І раптом вожатка. Це була смерть, майже. Добре, що це виявилося Рита Олександрівна або просто Рита. Вона добре ставилася до мене. Навіть занадто для відносини вожатого до дітей. Вона називала мене Санька. Ріта сказала: «пройдемо до мене в кімнату, будеш писати пояснювальну». Я подумав: усе, мені жопа. Я пройшов до неї в кімнату, нікого крім нас там не було, це мене порадувало. Вона дала мені листа і сказала: «Олександр пишіть». Гарячі голі цицькі підліток мене це не зовсім обрадувало, особливо її тон. Я став писати всяку нісенітницю. Минуло близько 15 хвилин, я вже достатньо настрочив тексту. Потім Рита запропонувала мені чаю. Я не відмовився. Через деякий час ми сиділи на дивані. Вона попросила мене розповісти щось веселе. Треба сказати, що Рита була просто супер: добра, в міру великі груди, класна апетитна попка, (я один раз почув від вожатих пацанів, що ще нікому не вдавалося її поіметьЕ).