Я їй почав розповідати анекдоти. Перший анекдот був такий: Пацан і дівчина пішли на сінник. І тут вони побачили як кінь має кобили. Дівчина запитала: - Ваня, а як кінь дізналася, що вона хоче? - Напевно, за запахом. Минає півгодини. Дівча каже: - Ваня, у тебе, напевно, нежить. Як Рита сміялася. Вона ненавмисно мене обняла. І її груди торкнулися мене, мені від цього стало дуже приємно, я ніколи не відчував такої насолоди. І ось я їй розповідав анекдоти приблизно до 2 годин ночі. Зрідка вона дивилася на мене як на самця, я це бачив, але не подовал знаків, злився, а може боявся. І ось вона каже мені: Саша в тебе нежить!? Я спочатку не зрозумів, а коли зрозумів, то раптом якось злякався. Подивився на неї. Вона дивилася на мене і в її погляді можна було прочитати: їй дитинко, запали мене. Я це зрозумів і обійняв її пяні голі дівчата фото. Ми почали жадібно цілуватися. Потім я зняв з неї майку і побачив грудей. Я став їх цілувати. Вона ніжно стогнала. Потім я став спускатися до її принади. Такого я ніколи не бачив, її трояндочка була чарівна. Я став її лизати, Риті це дуже подобалася. Вона раптом схопилася, я подумав, що щось не те. Але вона просто закрила на ключ двері. Вона подивилася на мене і сказала: Сонце роздягнися. І ось вона вже смокче мій член.