Вона здригнулася, але нічого не сказала, а уважно на мене дивилася. Я провів пальцем по статевих губка і вона знову здригнулася. Вони були трохи пружними і гладкими. Незнайомий, дурманний запах йшов від цього дива. Пахло чимось невловимим і трохи суничним милом. Я ще помилувався, торкнувся її, дослідив усі складочки. Але тут підійшов час бігти до школи. У Мене навпроти дивану весели годинник і вона якимось чином на них поглядала. - Тепер ти, а то я спізнюся. - Сказала з завмиранням вона. Я, вже без тремтіння, встав, розстебнув ширінку і витягнув назовні свій стоїть, з посіневшей він напруги головкою, член. Одягаючи вона не відривала погляду від нього. Впоравшись з одягом, вона підійшла ближче і доторкнулась пальчиком до головки. Це була остання крапля! - Всі давай біжи, а той запізнишся. - Сказав я і заправив свій гнеться член в штани. Посміхнувшись, вона весело схопила свій портфель і побігла до школи, а я відразу ж почав дрочити і спустив в рушник. У цей день, до вечора, я скінчив ще 3 рази, прокручуючи побачене в голові. З тих пір протягом півтора тижнів я щодня бачив і мацав це диво. Вона без розмов, з першого моегл вимоги оголюються й дозволяла себе розглядати і мацати. І ось фото голої пизди, незадовго до щасливого возз'єднання сім'ї з протверезілий татом, я зважився її «виебать», як тоді ми всі виражалися. Морально вона була вже готова і з великою охотою підставляла для досліджень свою красу. Вибравши час, в районі 5 години вечора, коли брат гуляв, а батьки були ще на роботі, я завів її до батьківської кімнати, сказав їй роздягнутися, лягти на ліжко з краю і ширше розсунути ноги. Вона із задоволенням виконала це прохання і для зручності руками притримувала широко розсунуті ноги. Нахилившись я став водити пальцем за звичним вже диву.